Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Ochrana Vašich údajů je pro nás velmi důležitá. Zakládáme si na diskrétnosti a důvěře. Veškeré osobní informace, které sbíráme, tak slouží pouze k identifikaci objednávek a jejich ověřování. Tato data nejsou poskytována žádným 3. stranám, kromě zásilkových služeb po účely doručení objednávek. S údaji nakládáno v souladu se zákony ČR.  Pokud chcete v našem systému zanonymizovat, napište na info@msvestripu.cz. Po této operaci všas již nebudeme schopni změnit, dohledat, či dodatečně ověřit Vaši objednávku a v případě ztráty zakoupených produktů, například vstupenek nebude v našich silách Vám znovu zaslat kopie.

Cookies na msvestripu.cz

Dovolujeme si Vás informovat o tom, že náš server využívá pro svoji činnost tzv. cookies. Cookie je krátký textový soubor, který server odešle do prohlížeče. Umožňuje nám zaznamenat informace o Vaší návštěvě a preferencích. Bez cookies by používání webu bylo výrazně složitější, než je dnes.

Cookies používáme například výhradně ke sledování počtu návštěvníků na stránce, k usnadnění registrace, k ochraně Vašich dat nebo k ukládání obsahu košíku.

Cookies není možné použít pro zjištění totožnosti návštěvníků ani žádných citlivých osobních údajů.

Jaké cookies používáme konkrétně? 

Naše vlastní cookies

Dočasné soubory cookie – jsou ve vašem zařízení uloženy pouze po dobu relace (návštěvy webu). Nejčastěji umožňuji uchování informací při přecházení z jedné webové stránky na druhou.

Trvalé soubory cookie – zůstávají v počítači déle. Pomáhají nám při identifikaci vašeho zařízení při opětovné návštěvě (neumožňují Vás jakkoliv identifikovat osobně a příslušná data ukládáme zcela anonymizovaně) a tím umožňují přizpůsobit naše stránky a reklamy Vašim zájmům.

Cookies třetích stran

Jde především o systémy pro doručování reklamy nebo analýzu návštěvnosti

Google Analytics – více se dozvíte  zde

Facebook – vice se dozvíte zde

Souhlas s ukládáním cookies

Běžné prohlížeče automaticky akceptují cookies, můžete je ale nastavit jinak. Používáním webu SvětChytře.cz s ukládáním souborů cookies souhlasíte.

Chcete si zkontrolovat nastavení cookies?

Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče.

Chrome

Egde

Mozilla Firefox

Internet Explorer

Safari