Dosud Potvrzení Soutěžící

Soutěžní Dvojice

The Gentlemen

Mladí a pohlední gentlemani, kteří pro vás udělají vše, co jim pošeptáte. Nechybí jim ani šarm, ani energie a přestože se stále usmívají, v žilách jim koluje horská tatranská krev.

The Legends

Zkušenostmi ošlehaní profesionálové. Kenzo Superstar se účastnil v minulých letech i jako porotce, ale jeho touha po slávě a obdivu ho přiměla ještě jednou zabojovat. Charismatický Andy zanechal toužící srdce na nejednom kontinentu a společně s Kenzem utvořili dokonalou souhru chutí, jakou nenajdete ani v mléčné čokoládě

Simple Boys

Drsní a větrem ošlehaní profesionálové z východu. Z jejich pohledů plných seběvědomí je předem jasné, že se v jejich okolí pohybují jen krásné ženy, neboť každý muž se jim raději klidí z cesty. Milovnice ochránců a drsných nekompromisních chlapů si zde přijdou na své.

Passionate men

Pánský striptýz nejsou jen muži, co se svlékají. Pánský striptýz, to je i zpěv, akrobacie a umění. Důkazem toho je tato dvojice, s jedinečným tancujícím a  zpívajícím striptérem amerického původu Lil’C Curtisem.

Royal Diamonds

Info o této dvojici se dozvíte již brzy.

MS ve stripu 2019

The Duo Battle Edition

Mistrovství světa v pánském striptýzu, známé též jako Majstrovstvá sveta v pánskom striptíze 2019 je tu.

Světová elita pánského striptýzu se vrací do Brna!

Tentokrát však s naprosto ojedinělým a inovativním konceptem show, který doslova rozpálí i tu nejnáročnější z vás.

Poprvé v historii si to o titul rozdá pět dvojic utvořených z řad profesionálních striptérů pocházejících z různých koutů světa.

Svoji porotu se budou snažit zaujmout jak vypracovanými mužnými těly, neodolatelnými úsměvy a vášnivými pohyby, tak především zcela jedinečnou choreografií nacvičenou speciálně pro tento večer a doplněnou o nápadité kostýmy.

A jelikož o vítězné dvojici tentokrát rozhodnete pouze vy svými SMS hlasy přímo ze sálu, udělají soutěžící jistě všechno proto, aby si vás doslova přetáhli na svou stranu…

K dispozici budete mít poprvé i Strip dolary, kterými můžete své favority uplácet, aby vám splnili každé vaše přání…

Velkým lákadlem bude také několik skupinových vystoupení české profesionální skupiny California Dreams a sólová vystoupení zpívajícího tanečníka a striptéra Lil’C.

Ty šťastnější z vás si pak z tomboly, která proběhne v průběhu večera, odnesou spoustu krásných a užitečných erotických cen.

Se svými kamarádkami si užijte jedinečný zážitek, na který budete jistě ještě dlouho vzpomínat…

Nadělte si svůj dárek na Vánoce již nyní a v únoru si jej přijďte pořádně užít!

Program

18:00 – Otevření bran Laser Show Hall

20:00 – Zahájení hlavního programu

  • vystoupení prvních dvojic
  • tanečník a zpěvák Lil’C

21:30 – Krátká přestávka

  • focení s vystupujícími
  • soutěže

21:50 – Druhá polovina večera

  • párty v plném proudu
  • vystoupení dalších soutěžících
  • California Dreams
  • Kenzo Superstar

23:00 – Vyhlášení vítěze, oficiální ukončení akce

23:00 – 24:00 – Focení s vystupujícími, afterparty

Luxusní Laser Show Hall

Sledujte Videa

Skupina California Dreams

Speciální vystupující

Pánská striptýzová skupina CALIFORNIA DREAMS je dnes již stálicí na poli profesionálního českého striptýzu a stojí za jeho dobrým jménem v ČR. Na MS představí několik nových členů a skupinových choreografií.

Mezi jejich oblíbené kousky patří přesunutí vystoupení z podia mezi účastnice show, takže se bude nejen na co dívat, ale i si sáhnout.

Nákup Vstupenek

Plán sezení

sezeni

Instrukce

Vstupenky nejsou na místa, pouze do sektorů. Usazování probíhá podle volných míst v době příchodu. Vstupenky v elektronické podobě není třeba tisknout. Více info v sekci častých dotazů.

Obsah Košíku

    Produkt Cena Množství Cena celkem
× Sektor B - 3  1000  s DPH
1000 

Celkem k platbě

Mezisoučet 1000 
Cena celkem 1000  (včetně 130  Daň)

Časté Dotazy

Jak je to se sektory?

Celý sál je rozdělen na sektor A a B s balkóny. Do sektoru A mají přístup jen vstupenky Premium, A a VIP Box. Sektor A je vybaven dvěma bary po stranách.
Sektor B je rozdělen na několik částí (1, 2, 3, balkon) podle vzdálenosti sezení od pódia a jeho obsluhu zajišťuje velký bar u vstupu. Vstupenky sektoru B nemají přístup do sektoru A. Vstupenky na balkon zajišťují v této části sezení a výhled, nicméně zde nejsou stolečky.

Lze rezervovat místa k sezení / jsou vstupenky na místa?

Pokud není uvedeno jinak, jsou vstupenky vždy pouze do sektorů a usazování probíhá volným stylem podle dostupnosti v době příchodu. Místa v sektorech jsou přesně spočítána a každá vstupenka bude mít k dispozici sezení. Pokud si chcete vybrat z více míst, přijďte co nejdříve. Vzhledem k různým velikostem skupinek je možné, že budete sdílet stůl s někým cizím. S usazováním ( a případnou navigací sálem ) vám však rádi pomohou krásní muži, kteří budou za tímto účelem k dispozici.

Jsem ze Slovenska a nejde mi zaplatit

V případě, že potřebujete zaplatit bankovním převodem, uskutečněte objednávku a peníze odešlete na IBAN: CZ2120100000002301140508, SWIFT: FIOBCZPPXXX, jako variabilní symbol / zprávu pro příjemce uveďte číslo objednávky, které vám přijde do emailu.
V připadě dalších otázek ohledně Majstrovstvá sveta v pánskom striptíze 2019 nám napište přes chatovací okno.

Musím tisknout vstupenky? Co když chci dát lístek jako dárek?

Vstupenky jsou digitální, ale lze je obdržet i v tištěné formě s doručením poštou, včetně věnování, které bude uvedeno na všech vstupenkách v objednávce. Tato možnost je zdarma a lze jí zvolit před dokončením objednávky u všech typů vstupenek.
Elektronickými vstupenkami se stačí prokázat z emailu, ale samozřejmě je lze i vytisknout. Nutná je viditelnost a čitelnost QR kódu. Tištěné vstupenky QR kód obsahují a při vstupu budou pouze ověřeny, respektive nedojde k jejich odebrání. Osoby bez / s nečitelným QR kódem budou muset vyčkat až do konce fronty / začátku programu.
Na každou ověřenou vstupenku bude vpuštěna maximálně 1 osoba! Po ověření kódu se vstupenka automaticky okamžitě deaktivuje.

Smějí na akci jen ženy?

Ačkoliv je akce určena obsahem jen pro ženy, je mužům přístupná. Například pánský doprovod tedy není problém.

Od kolika let je akce přístupná?

Akce je přístupná od 18 let.
Vzhledem k množícím se dotazům na případy blížící se plnoletosti: omezení od 18 let je hlavně z důvodu konzumace alkoholických nápojů na místě.  Vpuštění osob 15+ je možné jen v případě doprovodu zodpovědné osoby, například rodiče.

Dá se zařídit, aby vzali vystupující někoho na pódium? Například nevěstu, oslavenkyni…

Tento požadavek bohužel nelze splnit. Výběr účastnic pro případnou spolupráci na pódiu je zcela závislá na vystupujících. Pro zvýšení šancí je vhodné sedět v předních řadách.

Co když nechci jít na pódium? Nebude mě někdo nutit?

V žádném případě. Vybraným ženám je maximálně nabídnuta možnost a pokud odmítnou, nikdo je k ničemu nenutí. Výběr je vždy na účinkujících a ti jsou v tomto ohledu naprosto profesionální.

Láká mě se zůčastnit, ale stydím se, nebo mě nechce pustit manžel / přítel.

Celý večer je více o tanečních choreografiích, kostýmech a umělecky podané erotice, než například dámský striptýz. Někteří z vystupujících se svlékají maximálně do spodního prádla a pokud už se rozhodnou ukázat nazí, tak jen na pár okamžiků v závěru show.
Pokud vás nechce pustit váš milý, můžete ho vzít sebou, pokud si na to troufne (dobrým argumentem je, že bude obklopen spoustou krásných žen 😉 ).

Naši Sponzoři

LadiesNight.cz
logo_